Hoppa till innehållet Hoppa till navigeringen Hoppa till början av sidan
 

Välkommen att kontakta oss

Enfo

Våra kunder finns över hela landet och vi verkar där våra kunder finns.
Kontor finns på adresser nedan:


Skövde

Storgatan 20
541 30 Skövde
Telefon: 0500-415550

Västerås
Ängsgärdsgatan 13
721 30 Västerås
Telefon: 070-3790256

Enfo Göteborg
Lindholmspiren 3B, Box 8792
402 76 Göteborg
Växel: +46 77 440 44 00

E-post

Du kan även nå oss genom att fylla i kontaktformuläret här till höger och skicka till oss. Vi kontaktar då dig och besvarar dina frågor så fort vi kan.

Fyll i formuläret och skicka till oss:

*

*

*


*





*


Klicka på bilden för en ny kod
Klicka på bilden för en ny kod
*


Vi som jobbar på Skövde kontoret är:

Thomas Femrin

Regionschef för Skövde

thomas.femrin@enfo.se

Tel: 070-6185054

Håkan Östholm

Verksamhetsutvecklare & Utbildare

hakan.ostholm@enfo.se 

Tel: 076-146 29 01

Tommy Östholm

Verksamhetsutvecklare & Utbildare

tommy.ostholm@enfo.se

Tel: 076-146 29 02

Roger Heder

Verksamhetsutvecklare & Utbildare

roger.heder@enfo.se

Tel: 070-401 50 50

Lars-Åke Johansson

Verksamhetsutvecklare & Utbildare

lars-ake.johansson@enfo.se

Tel: 073-725 50 52

Caroline Dagobert

Ansvarig Visuella fabriken

caroline.dagobert@enfo.se

Tel: 0733-163209

Roger Gustavsson

Underhållskonsult

roger.gustavsson@enfo.se

Tel: 0706-67 14 21

Fredrik Eklöf

Underhållskonsult

fredrik.eklof@enfo.se

Tel: 072-5605051

Rainer Kaskinen

Underhållskonsult

rainer.kaskinen@enfo.se

Tel: 072-335 50 53

Vi som jobbar på Västerås kontoret är:

Patrik Sundström

Regionschef Västerås, Säljchef, Verksamhetsutvecklare & Utbildare

patrik.sundstrom@enfo.se

Tel: 070-379 02 56

Teija Riihimäki

Support ansvarig Rejus

teija.riihimaki@enfo.se

Tel: 070-399 80 63

Senast publicerad: 170208 | Powered by SiteSmart